Nowe stroje piłkarskie dla seniorów Beskidu

W niedzielę podczas pierwszego meczu Beskidu w rundzie wiosennej, drużyna "Walecznych Górali" zaprezentuje się w nowym komplecie strojów. Fundatorami nowych koszulek są : Tomasz Ptaszek (sklep "Dom i ogród"), Dawid Pyrz (firma usługowo-budowlana, Nix bud) oraz Grzegorz Gołąb (Przewodniczący Rady Gminy Żegocina). Zarząd klubu pragnie podziękować wszystkim sponsorom za hojność i pomoc w rozwijaniu klubu.

Stoją od lewej Kierownik Drużyny Daniel Dudzic, Damian Pławecki, Kamil Górka, Piotr Czoch, Mateusz Kępa, Rafał Skowronek kapitan, Karol Kmiecik, Tomasz Krawczyk, Patryk Kukla, Konrad Łękawa oraz grający trener Marek Tomkiewicz.

Dolny rząd od lewej- Grzegorz Kłusek , Hubert Kuska, Dawid Dziedzic, Dawid Kuska, Michał Dziedzic, Zbigniew Górka, Wojciech Ziółkowski Prezes Beskidu, Mateusz Waligóra, Janusz Czoch