Juniorzy grali ze Sokołem Słopnice

Trener Juniorów Beskidu Żegocina Grzegorz Kłusek podsumowuje przygotowania do rundy wiosennej oraz sparing Beskid 1:3 Sokół Słopnice

Wielki szacunek dla chłopaków, którzy wytrwale przepracowali zimę. Trenowaliśmy na hali i gdy pogoda pozwalała to na zewnątrz. Poza treningiem drużyna biegała indywidualnie w terenie. W ciągu 30 dni byliśmy w stanie zrobić łącznie ponad 750 kilometrów, biegając często w warunkach skrajnie ekstremalnych. Dzisiejszy sparing był naszym ostatnim testem przed zbliżającą się ligą. Niestety wciąż nie złapaliśmy odpowiedniej wprawy, brakuje nam kontaktów z piłką, wciąż popełniamy błędy techniczne spowodowane długą przerwą od gry na boisku wymiarowym. Mimo, że z przebiegu gry mogę być zadowolony, bo graliśmy z silnym przeciwnikiem to wynik 3:1 nie zadowala. Ze względów aktualnych obostrzeń informuję, że ligę zaczynamy w najbliższą sobotę o 11:00 meczem z Dunajcem Zakliczyn(to nie jest zaproszenie)