Juniorzy Beskidu na 2 miejscu
Juniorzy
Piast Czchów vs Beskid Żegocina-1:4
Kamil Rosiek ⚽, Konrad Gawłowicz ⚽, Dominik Mroczek ⚽, Paweł Pietrzyk ⚽.
Niezwykle udanie zakończyli rozgrywki juniorzy Beskidu Żegocina występujący w bocheńsko- brzeskiej II lidze. Podopieczni Grzegorza Kłuska po zwycięstwie w meczu wyjazdowym z Piastem Czchów 1:4 zapewnili sobie drugie miejsce w ligowe tabeli. Pierwsze miejsce zajęła Rylovia Rylowa która wyprzedziła Beskid dzięki lepszemu stosunkowi w bezpośrednim spotkaniu. A co po meczu powiedział nam Marcin Krawczyk obrońca naszej drużyny <>>>>>
Jako iż mecz z Piastem Czchów był naszym ostatnim meczem tej rundy to chcieliśmy pokazać na co nas stać. Już od pierwszego gwizdka sędziego naciskamy na przeciwników. Od początku dominujemy mamy wiele okazji i stałych fragmentów gry. Wreszcie po wielu próbach w 15 minucie meczu świetnie dysponowany Kamil Rosiek pokonuje bramkarza Piasta i wygrywamy 1:0. Po bramce nie zwalniamy tempa gry i dalej tworzymy sytuację. W 35 minucie Dominik Mroczek rozpoczyna efektowny i efektywny "rajd" przez całe boisko kończy strzałem i prowadzimy 2:0. Próbujemy uspokoić grę i rozpoczynając od bramki wcześniej wspomniany Dominik Mroczek otrzymuje zbyt słabe podanie od bramkarza i po naszym błędzie jest 2:1. W ostatnich minutach pierwszej połowy Konrad Gawłowicz po strzale Michała Zapióra dobija bramkarza i prowadzimy 3:1. W drugiej połowie świetnie prezentują się rezerwowi tworzą kolejne sytuację i naszą przewagę w całym meczu na 4:1 ustawia Paweł Pietrzyk. Z tego miejsca chciałbym podziękować naszym zawodnikom za ten mecz jak i całą rundę. Liczę, że na wiosenną rundę pokażemy się z równie dobrej strony.
Juniorzy Beskidu grali w składzie: Szymon Ruman, Dominik Mroczek, Piotr Piech, Marcin Krawczyk( 46 min Mateusz Radzięta), Kamil Rosiek, Kacper Mazankiewicz( 65 min Paweł Pietrzyk), Grzegorz Stachoń, Michał Krzyżak, Dawid Matras( 45 min Jakub Kępa), Konrad Gawłowicz( 70 min Karol Górka), Michał Zapiór.