CZARNI KOBYLE vs BESKID ŻEGOCINA -2:4 (0:0)
- Mateusz Radzieta x2
- Janusz Czocha
- Michał Zapior
Beskid Żegocina pokonał w meczu wyjazdowym Czarnych Kobyle i melduje się w drugiej rundzie PP gdzie już czeka Ceramika Muchówka.. W pierwszej połowie choć kibice nie zobaczyli bramek emocji nie brakowało, stroną przeważająca był Beskid i to on wypracował sporo okazji na zdobycie gola jednak żadnej nie wykorzystał . Gospodarze szukali swych szans na pokonanie bramkarza Beskidu po stałych fragmentach gry. Jednak żadnej drużynie nie udało się trafić do siatki i pierwsze 45 minut kończy się remisem.
Pierwszy na prowadzenie wyszedł Beskid,po efektownym rajdzie bramkę zdobył wprowadzony na drugą połowę Mateusz Radzieta. Jednak krótko trwała radość naszej drużyny po akcji prawym skrzydłem i mocnym strzale po ziemi Czarni doprowadzają do remisu. Ponownie na prowadzenie wyprowadził naszą drużynę Mateusz Radzieta, który technicznym strzale po długim rogu pokonał po raz drugi bramkarza gospodarzy. Fatalne zachowanie obrońców Beskidu przy rzucie rożnym kończy się stratę bramki na 2:2 gdy nie obstawiony napastnik przeciwnika kieruje piłkę do siatki Beskidu. W 85 minucie faulowany w polu karnym Czarnych został Grzegorz Kłusek, sędzia Mirosław Flasza wskazał na jedenastkę która pewnie na bramkę zamienił Janusz Czocha. Kropkę nad i postawił Michał Zapior który założył siatkę bramkarzowi Czarnych i mecz kończy się zwycięstwem Walecznych Górali 2:4. W grze naszej drużyny widać potencjał który dżemie w tych młodych zawodnikach jednak w kluczowych momentach brak nam koncentracji i tracimy głupie bramki lub marnujemy seryjnie 100 procentowe okazję. Przeciwnik trenowany przez Marcina Motaka gra ambitnie i z pomysłem, napsuje jeszcze sporo krwi drużyną bocheńskiej Serii A.