BESKID WYWOZI KOMPLET PUNKTÓW Z SIEDLCA !!!!!
Na mecz drugiej kolejki do Siedlca , Waleczni Górale wybrali się bez pięciu kluczowych zawodników. Jednak nie wpłynęło to na jakość gry naszej drużyny, która od początkowych minut spotkania przejęła inicjatywę i raz za razem robiło się gorąco pod bramką gospodarzy. Pierwsza bramka padła w 26 minucie gdy po koronkowej akcji Janusz Czoch strzałem swoją słabszą lewą nogą ( w okienko ) pokonał bramkarza Górnika. Nie upłynęły trzy minuty a ponownie na listę strzelców wpisał się Janusz Czoch, tym razem „Jano” wykazał się refleksem i z bliskiej odległości wpakował futbolówkę do siatki. Trzeci gol dla Beskidu to "wisienka na torcie." Dominik Mroczek szarpnął lewym skrzydłem zagrał wprost na głowę wbiegającego Grześka Kłuska a ten pokonał bramkarza Górnika. Janusz Czoch w kolejnej z akcji mógł zaliczyć klasycznego hattrica jednak przegrał pojedynek sam na sam z Krzysztofem Dziurdzią. Bramkarz Górnika jeszcze trzykrotnie ratował swoją drużynę przed utratą kolejnych bramek i prowadzeniem 0:3 kończy się pierwsze 45 minut.
Po zmianie stron Beskid nie nacierał z takim animuszem a i Górnik zagrał lepiej nie pozwalał rozwijać skrzydła Walecznym Góralom. Gra się wyostrzyła „trzeszczały kości” było sporo fauli i dyskusji z sędziami. Po uderzeniu łokciem Piotra Czocha sędzia z Brzeska pokazał zawodnikowi Górnika czerwoną kartkę. W przeciągu całego meczu tylko raz Górnicy po rzucie rożnym zagrozili naszej drużynie, osamotniony w ataku Raś nie miał wiele do powodzenia z obrońcami Beskidu . Nasi napastnicy w tej części gry nie mieli tyle okazji
na podwyższenie wyniku, a najlepszą zmarnował w 88 minucie Wiktor Jędrzejek. Wygrywamy drugi mecz wyjazdowy a w niedzielę 28.08 o 17.00 zagramy przy Cmentarnej z Promieniem Mikluszowice , już dzisiaj zapraszamy kibiców na trybuny stadionu w Żegocinie.