11 kolejka A klasy Beskid Żegocina vs Gks Drwinia II- 0:4

Zdjęcia z meczu Mariusz Pławecki ZOBACZ

*****************************************************************************************************************

Beskid Żegocina
GKS Drwinia
GKS II Drwinia
Widzów:

Kontuzje oraz wyjazd na mecz Wisła – Legia spowodowały że Beskid w meczu z Rezerwami Gks-u zagrał w okrojonym składzie a jedynymi zmiennikami byli grający trener Marek Tomkiewicz i kierownik drużyny Daniel Dudzic. W pierwszej połowie obie drużyny grały czujnie w obronie a bramkarze popisywali się dobrymi interwencjami . Jednak żadna z drużyn nie wypracowała sobie 100 % sytuacji na zdobycie gola. Po zmianie stron Beskid miał dwukrotnie szanse na objęcie prowadzenia jednak kapitalnymi interwencjami popisał się bramkarz Gks-u. Wszystko zawaliło się w 71 minucie gdy sędzia spotkania ukarał bardzo problematycznym drugim żółtym kartonikiem Krzyśka Trzeciaka. Kilka minut później sędzia nie zauważył faulu w środkowej strefie boiska na naszym zawodniku a kontrę wykorzystują goście z Drwini. Zawodnicy Beskid mimo gry w osłabieniu próbują doprowadzić do remisu jednak nadziewają się na kontry i z wyniku 0:1w przeciągu sześciu minut robi się 0:3. W 93 minucie kolejna kontrowersyjną decyzję podjął arbiter tego spotkania, dyktując rzut wolny pośredni za podanie do bramkarza ,gdy nasz obrońca wybił piłkę zmierzającą do pustej bramki która wpadła w ręce bramkarza Beskidu. Strzał z 6 metrów znalazł drogę do naszej siatki i wynikiem 4:0 kończy się to spotkanie. Z przebiegu spotkania Waleczni Górale nie zasłużyli na tak wysoką porażkę jednak nasz przeciwnik zagrał doskonale w obronie skutecznie nas kontratakując. Zastanawia mnie jedno czy takie sędziowanie warte jest społecznych pieniędzy .

Marek Tomkiewicz -Beskid >>>> Zagraliśmy dobry mecz gdzieś do 70 minuty , potem wszystko się nam posypało. Błędne decyzję sędziego ( w jedna jaki i druga stronę ) ale zwłaszcza w sytuacji gdzie nasz zawodnik otrzymuje drugą niesłuszna żółta kartkę i w konsekwencji czerwoną . Po tej decyzji zawodnicy z Drwini zagrali bardzo mądrze i skutecznie nas kontrowali.

Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście